Яремче / ремонт велосипедов

Список сервис-центров и велоклубов на карте города Яремче, где можно починить велосипед, заменить комплектующие или накачать колесо. Вы также можете сами добавить известный вам ремонт велосипедов, если его ещё нет на карте ВелоМеста.

Велопрокат Явірник в Яремче

Яремче, Свободи 332, Яремче, Украина
  • Ремонт
  • Прокат
Для любителів активного відпочинку пропонуємо велосипеди на прокат. - Ви хочете приємно провести час з друзями ??? - Покататись на велосипедах але в Вас немає велосипеда !!! - Ви можете взяти його на прокат у нас. Ми вам допоможемо !!! Вам не потрібно турбуватися за зберігання та ремонт. Місцезнаходження прокату дуже зручне для велосипедних мандрівок територією міста Яремче та села Микуличин. Неподалік багато архітектурних та історичних пам’яток, лісових та інших рекреаційних зон. На Вас чекають велосипеди європейських виробників в чудовому технічному стані які регулярно перевіряються та обслуговуються. При отриманні велосипеду, також можна взяти в тимчасове користування велобагажник, набір велоключів та насос. Для особистої безпеки рекомендуємо взяти на прокат велошолом. На території пункту прокату велосипедів « Явірник » працює магазинчик сувенірної продукції. Завітавши до нас, Ви зможете придбати сувеніри на будь-який смак.
« Хочу поблагодарить команду велопроката Явирник за хороший сервис. Велосипеды действительно в отличном техническом состоянии. И действительно эти велобренды соответствуют и выдерживают нагрузки поездками по горной местности. Ребята также помогли с выбором маршрута и профессионально подстроили и наш велосипед. Хороших клиентов!»
Оставить отзыв